Aktualności

XIX kolejka LTM

• autor: uks.javoria, 2014-05-01 22:37

"Czerwona latarnia" ligi pokonana na wyjeździe ..!

Choć nasz zespół zwyciężył na boisku rywala 4 - 3, ale jak to już bywa w tym sezonie na wyjazdach nie idzie nam tak łatwo tak i tym razem było nerwowa do samego końca. Mimo przewagi w całym meczu i prowadzeniu do przerwy 2 - 0 po golach Jakuba Boczkowskiego i Michała Rozmusa to gospodarze po przerwie doprowadzili do wyrównania po błędzie naszej obrony i karnym którego na pewno nie było. Nasz team stale atakował, ale nic nie chciało wpaść do bramki. Dopiero debiutujący w zespole Patryk Zieliński wyprowadził nas na prowadzenie, a po chwili Karlen Baghdasaryan podwyższył na 4 - 2. W ostatniej minucie gry wynik z rzutu wolnego ustalił Sokół. Pomimo przewagi w całym meczu trudno było nam udokumentować to bramki, ale najważniejsze 3 punkty. W niedziele już kolejny mecz w Jaśkowicach z tamtejszym Albatrosem.