Aktualności

V kolejka LTM

• autor: uks.javoria, 2014-09-28 21:21

Javoria zwycięża w Legnicy !

Kolejny raz w tym sezonie przyszło nam się mierzyć z rywalem na obcym terenie. Tym razem naszym przeciwnikiem był Legnicki Konfeks. Nasi zawodnicy odnieśli przekonujące zwycięstwo gromiąc legniczan 9 - 1. Festiwal strzelecki rozpoczął Bator już w 6 min, ale jedyna chwila nie uwagi naszej obrony i już po 120 sek ponownie był remis po rzucie rożnym. W kolejnych minutach zawodnicy Konfeksu trzykrotnie wybijali piłkę z lini bramkowej, ale w 15 min ponownie Bator wyprowadził nas na prowadzenie, a drug raz asystował mu Rozmus. Od tego momentu sukcesywnie i konsekwentnie Javoria powiększała swoją zdobycz bramkową aplikując do przerwy jeszcze dwa gole autorstwa Tarki. Po przerwie styl gry naszego teamu nie uległ zmianie. Dążyliśmy do kolejnych bramek, a ta sztuka udała się pięciokrotnie. Najpierw Gajda umieszcza piłkę zaraz po wznowieniu gry w siatce gospodarzy, a za nim Jabłoński i Rozmus, a Bator kompletuje hattricka. Wynik ustala Tarka w samej końcówce, który również strzela swego trzeciego gola. W całym spotkaniu grę prowadziła i kontrolowała Javoria. Od początku do końca umiejętnie i konsekwentnie dążyli do zwycięstwa co dało nam wymierny wynik. Należą się brawa zawodnikom za styl gry i za zaangażowanie. Kolejny mecz rozegramy dopiero 12.10 na własnym stadionie z liderem Iskrą Kochlice. W przyszłym tygodniu pauzujemy, ale mamy nadzieję rozegrać jakiś sparing.