Aktualności

Liga Terenowa

• autor: uks.javoria, 2015-04-19 21:13

Druga wygrana z rzędu naszego zespołu!

W drugiej kolejce rundy wiosennej nasz zespół grający w lidze terenowej swój mecz rozgrywał na własnym stadionie po zmianie, która miała miejsce na jesieni zeszłego roku. Przeciwnikiem dziś był zespół Sparty Rudna. Nasza ekipa nie pozostawiła złudzeń kto był dziś lepszy i pewnie pokonała gości w stosunku 5 - 0. Pierwsza połowa to ataki naszej drużyny głównie prawą stroną boiska, ale dwa trafienia zaliczył Michał Rozmus, który wykańczał podania kolegów pewnymi strzałami. Już do przerwy powinniśmy prowadzić w wyższym bilansie bramkowym, ale zabrakło odrobinę zimnej krwi pod bramką przeciwników. Po przerwie Javoria kontynuowała swoją dobrą grę zwiększając przewagę na boisku co dawało kolejne trafienia dwa Marcela Rajewskiego oraz jedno Dawid Kuca. Nasz team wykazał się lepszym przygotowaniem motorycznym i raz po razie nękał obronę gości nie dając im szans na wyprowadzenie piłki. Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu, który po raz kolejny zachowuje czyste konto z tyłu co na pewno jest optymistycznym akcentem przed kolejnymi meczami. Brawa dla chłopaków za zaangażowanie i walkę do ostatnich minut meczu.