UKS Javoria Jawor - strona nieoficjalna

Liga Terenowa

• autor: uks.javoria, 2015-06-02 22:58

"Szerszeń" show w Kochlicach!

Po tygodniu pauzy i przełożonym meczu z soboty dziś nasz zespół rozgrywał w ramach 16 kolejki Ligi Terenowej mecz w Kochlicach z tamtejszą Iskrą. Wyjazd okazał się dla nas niezwykle udany i po zaaplikowaniu rywalowi ośmiu goli przywieźliśmy kolejne siódme z rzędu 3 punkty. Dziś jednak rozegraliśmy dwie połowy. Pierwsza w naszym wykonaniu była bardzo słaba i gra nie kleiła nam się zupełnie. Gospodarze mieli przewagę i indywidualnym akcjami stwarzali zagrożenie naszej bramce. Dzięki dobrze dysponowanemu Emilowi nie straciliśmy gola, a po kontrze udało nam się zdobyć bramkę, której autorem był Kuc Dawid. Wtedy Iskra bardziej zaatakowała i odkryła się, ale nasi napastnicy nie potrafili tego wykorzystać i pierwsza połowa dobiegła końca. W przerwie kilka mocniejszych słów podziałało na naszych chłopców i druga połowa to koncert w naszym wykonaniu o czym mogą świadczyć bramki w liczbie 7! Kilka minut po rozpoczęciu gry ponownie trafia Kuc, a drugi raz asystuje mu Kamil Nkwamu, który od tej pory wziął się sam za strzelanie i w 8 minut ustrzelił hattricka! Był to jego najlepszy mecz w rundzie wiosennej nie tylko pod względem ilości bramek i asyst, ale Kamil był dziś wszędzie na boisku! Wypracował jeszcze dwie bramki Niedźwieckiego w których zaliczył pośrednie asysty, a nie mały miał wpływ przy golu Grabowskiego, który strzałem z daleka zdobył swoją bramkę. Wielkie brawa dla naszych zawodników za drugą połową i za zaangażowanie w mecz, które przyniosło nam oczekiwany wynik. Mimo słabszej pierwszej połowy potrafiliśmy wrócić do gry i udowodniliśmy, że ciężka praca w zimie przynosi efekty w postaci przygotowania motorycznego, bo nie jeden z chłopaków mógłby dziś grać drugi mecz od razu po zakończeniu tego w Kochlicach. Następne spotkanie już w sobotę na własnym stadionie z Zametem.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Miedź Legnica 0:4 Javoria Jawor
2014-06-14, 17:00:00

oceny zawodników »

COMT 2012 Bolesławiec 3:4 Chojnik Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:3 Polonia Środa Śląska
Parasol Wrocław 5:1 Gryf Świdnica
Miedź Legnica 0:4 Javoria Jawor
KS Polkowice 1:4 Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów 1:0 Śląsk II Wrocław

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Summer Cup 2014
Ładowanie...