Wyszukiwarka

Aktualności

LDM: Javoria rozbiła Ślęzę!

• autor: Juszczu, 2015-09-17 13:00

Młodziki Javorii Jawor rozbiły przed własną publicznością Ślęzę Wrocław w zaległym meczu trzeciej kolejki LDM.

Pierwsze kilkanaście minut było słabe w wykonaniu zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Dudka. Wykorzystała to Ślęza, obejmując prowadzenie w piatej minucie. Jednak później jaworzanie się otrząsnęli i zaczęli grać tak jak na faworyta przystało. W dwudziestej minucie wyrównali, a później konsekwentnie punktowali rywali. Ostatecznie stanęło na wyniku 8:1. Popis gry dał Patryk Kusztal, który czterokrotnie wpisał się na listę strzelców, ale zanotował też asystę. Oprócz Kusztala, na listę strzelców wpisali się również Szymon Fica, Jakub Bator oraz Jakub Haczkiewicz.

Cała drużyna Javorii zasługuje na barwa za środowy występ. Ta wygrana zaowocowała objęciem pozycji lidera przez jaworzan w tabeli grupy II Ligi Dolnoslaskiej Młodzików. Team pod wodzą Marcina Dudka ma na koncie komplet dziewięciu punktów. Takim samym dorobkiem legitymuje się również drugie FC Wrocław Academy, ale ma znacznie groszy bilans bramkowy.

16 września (środa), godz. 16:00 - Jawor (Stadion Miejski)
Javoria Jawor - Ślęza Wrocław 9:1 (4:1)
Bramki: Kusztal x 5, Fica, Stańczewski (samobójcza), Bator, Haczkiewicz - Stańczewski
Javoria: Kamil Kulik (Filip Romanowski) - Michał Bieniusiewicz, Michał Rzomus (Jakub Haczkiewicz), Kornel Babiarz, Krystian Broda (Jakub Bonielewicz), Patryk Kusztal, Szymon Fica (Marcel Rajewski), Bartosz Karbowiak, Jakub Bator.
Sędziowali: Marcin Sołdaczuk i Łukasz Woźny (Delegatura Legnica)