TURNIEJ JAKO POLONIA STAL CUP - ROCZNIK 2008
07.11.2015
Pierwszy halowy turniej mają za sobą najmłodsi adepci naszego klubu . W sobotę 07.11.15 na zaproszenie Polonii Stali Świdnica udaliśmy się do Witoszowa Dolnego gdzie zmierzyliśmy się z drużynami z Wrocławia , Świdnicy , Pieszyc , Bielawy . Był to bardzo udany debiut na 6 rozegranych meczy przegraliśmy tylko jedno z Bielawom co dało nam drugie miejsce za które dostaliśmy sprzęt firmy Jako oraz puchar .Duże brawa należą się chłopakom za postawę , serce do gry i oczywiście za coraz to lepsze umiejętności . Zdaniem trenerów i organizatorów najlepszym zawodnikiem turnieju był Oliwier Strzelecki . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .
Skład Javorii : Oliwier Strzelecki , Dawid Azikiewicz , Jakub Jarmakowicz , Natan Szymkiewicz , Jan Szczygielski , Piotr Kaliszczak ,Michał Stawiak , Antoni Michalski , Maurycy Werbel
Komplet wyników:
Polonia Stal Świdnica - AP 13 Świdnica 1-2
Pogoń Pieszyce - Javoria Jawor 0-4 Oliwier 2, Dawid , Piotr
Polonia Stal Świdnica II - UKS 9 Bielawa 0-3
Polonia Stal Świdnica - Pogoń Pieszyce 3-1
AP 13 Świdnica - Javoria Jawor 3-4 Oliwier , Piotr 2, Michał
Polonia Stal Świdnica II - FC Academy Wroclaw 7-0
Polonia Stal Świdnica - Javoria Jawor 1-2 Dawid , Michał
AP 13 Świdnica - Pogoń Pieszyce 8-0
UKS 9 Bielawa - FC Academy Wroclaw 9-0
Pogoń Pieszyce - Polonia Stal Świdnica II 1-3
Polonia Stal Świdnica - FC Academy Wrocława 0-3
Javoria Jawor - UKS 9 Bielawa 0-2
AP 13 Świdnica - FC Academy Wroclaw 3-2
Pogoń Pieszyce - UKS 9 Bielawa 0-6
Javoria Jawor - Polonia Stal Świdnica II 4-0 Michał , Oliwier , Piotr , Antoni
AP 13 Świdnica - UKS 9 Bielawa 0-5
Pogoń Pieszyce - FC Academy Wroclaw 2-2
Polonia Stal Świdnica - Polonia Stal Świdnica II 0-1
Javoria Jawor - FC Academy Wroclaw 3-1 Oliwier , sam , Dawid
AP 13 Świdnica - Polonia Stal Świdnica II 2-1
Polonia Stal Świdnica - UKS 9 Bielawa 0-4
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS 9 Bielawa - 18 pkt., bramki 29-0
2. Javoria Jawor - 15 pkt., bramki 17-7
3. Akademia Piłkarska 13 Świdnica – 12 pkt., bramki 18-13
4. Polonia Stal Świdnica II - 9 pkt., bramki 12-10
5. FC Academy Wrocław – 4 pkt., bramki 8-24
6. Polonia Stal Świdnica – 3 pkt., bramki 5 - 13
7. Pogoń Pieszyce – 1 pkt., bramki 4-26
Najlepszy strzelec:
Igor Tomas (UKS 9 Bielawa) – 13 bramek
Najlepszy bramkarz:
Mateusz Pukacz (FC Academy Wrocław)
Najlepszy zawodnik:
Oliwier Strzelecki (Javoria Jawor)
Wielkie podziękowania dla rodziców za dojazd i kibicowanie .
Filmik z turnieju
https://www.youtube.com/watch?v=HKhbGK2TkL8