II miejsce dla Młodzików Javorii!
Kolejna edycja Mikołajkowego Turnieju Młodzików organizowanego przez OZPN Legnica zakończyła się dla naszego klubu sporym sukcesem. Dwa dni zmagań i 24 zespoły walczące o triumf końcowy przysporzyły sporo emocji wszystkim zgromadzonym na hali. Nasz zespół złożony z zawodników rocznika 2003 kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa i dopiero w finale został pokonany przez Zagłębie Lubin 0 - 1.
http://e-legnickie.pl/sport-z-regionu/sport-legnica/826-zaglebie-triumfatorem-turnieju-mikolajkowego-foto
skład Javoria Jawor: KAMIL KULIK, KORNEL BABIARZ, MICHAŁ BIENIUSIEWICZ, PATRYK KUSZTAL, SZYMON FICA, BARTOSZ KARBOWIAK, JAKUB BATOR, KRYSTIAN BRODA, JAKUB HACZKIEWICZ, MIKOŁAJ GRABOWSKI.
I dzień:
JAVORIA - KONFEKS 6:0 BRAMKI: KARBOWIAK 3, HACZKIEWICZ, BIENIUSIEWICZ, KUSZTAL
JAVORIA - FK BLANSKO (CZECHY) 1:0 KARBOWIAK
JAVORIA - ALBATROS JAŚKOWICE 4:0 KUSZTAL 3, KARBOWIAK
II dzień
ĆWIERĆFINAŁY
1 MKS „Miedź” Legnica S.A. - Sokół Jerzmanowa 2 : 0
2 Javoria Jawor - Kaczawa Bieniowice 1 : 0 BRAMKA: BIENIUSIEWICZ
3 Amico Lubin - FK Blansko 0 : 0
4 Odra Ścinawa - Chrobry Głogów 0 : 3
5 Sokół Jerzmanowa - Junak Drohobycz 0 : 1
6 Kaczawa Bieniowice - Sparta Rudna 3 : 0
7 FK Blansko - Zagłębie Lubin 0 : 2
8 Chrobry Głogów - Prochowiczanka Prochowice 4 : 1
9 Junak Drohobycz - MKS „Miedź” Legnica S.A. 0 : 1
10 Sparta Rudna - Javoria Jawor 0 : 3 WALKOWER
11 Zagłębie Lubin - Amico Lubin 3 : 1
12 Prochowiczanka Prochowice - Odra Ścinawa 2 : 1
Półfinały
Miedź Legnica - Javoria Jawor 1 : 3 BRAMKI: KUSZTAL 3
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 3 : 0
Finał
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1 : 3k
Javoria Jawor Zagłębie Lubin 0 : 1
Podsumowanie XXIX Turnieju Mikołajowego
1. Zagłębie Lubin
2. Javoria Jawor
3. Chrobry Głogów S.A.
4. MKS Miedź Legnica S.A.
5. Kaczawa Bieniowice
6. Junak Drohobycz (UKRAINA)
7. Prochowiczanka Prochowice
8. Amico Lubin
9. FK Blansko
10. Sokół Jerzmanowa
11. Odra Ścinawa
12. Sparta Rudna
13. Relaks Szklary Dolne
14. Iskra Kochlice
15. Albatros Jaśkowice
16. Chojnowianka Chojnów
17. UR Pal Sokół Krzywa
18. Górnik Złotoryja
19. KS Polkowice
20. Pogoń Góra
21. Błękitni Koskowice
22. Grom Gromadzyń-Wielowieś
23. Konfeks Legnica
24. PKSK Gminy Udanin
Najlepsza zawodniczka – Amelia Parzyńska – Odra Ścinawa
Najmłodszy Zawodnik – Kaczemba Jakub 2007 – Konfeks Legnica
Najlepszy Bramkarz – Wojtas Jakub – Miedź Legnica
Najlepszy Strzelec – Matysiak Bartosz – Chrobry Głogów
Najlepszy zawodnik – Kusztal Patryk – Javoria Jawor
Najlepszy zespół zagraniczny – Junak Drohobycz